Dowozimy zamówienia osobiście na terenie Poznania i okolic

Przy zamówieniach z dostawą prosimy o płatność przelewem.

Zapewniamy szybkie bezpieczne płatności online oraz możliwość przelewu bezpośrednio na konto.

Nasze produkty

Najwyższa jakość

Działaj lokalnie

Minimalizuj ślad węglowy

Jedz świadomie

Bliżej natury

Nowoczesne uprawy

Ekologiczne gospodarstwa o najwyższych standardach

Dbaj o zdrowie

Twoje jedzenie niech będzie Twoim lekarstwem

O NAS 

Spiżarnia Poznańska to delikatesy, w których można znaleźć ponad 3000 zdrowych, bezglutenowych, ekologicznych i tradycyjnych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Chętnie doradzamy w kwestii doboru pożywienia, zarówno w sklepie stacjonarnym jak i przy zakupach internetowych. Jesteśmy pasjonatami żywienia organicznego opartego na nieprzetworzonych, naturalnych składnikach.

Zdajemy sobie również sprawę, że postępująca globalizacja i związana z nią plaga chorób cywilizacyjnych, takich jak otyłość, alergie, nowotwory, cukrzyca czy choroby miażdżycowe, są spowodowane zarówno niezdrowym trybem życia, jak i wszechobecnymi konserwantami i dodatkami chemicznymi w produktach spożywczych.

Staramy się szerzyć ideę zdrowego odżywiania i less-wasteW dobie powszechnego fast-foodu i bezwartościowej żywności dostępnej w supermarketach uczymy świadomego i zdrowego odżywiania opartego na produktach ekologicznych.

Postanowiliśmy więc, we współpracy z licznymi producentami produktów ekologicznych, ekologicznymi rolnikami i pasjonatami zdrowego odżywiania,  zaoferować Państwu szeroką gamę nieprzetworzonych i naturalnych produktów ekologicznych, organicznych, produktów wytwarzanych tradycyjnymi metodami, dostarczających organizmowi niezbędne wartości odżywcze.

W Spiżarni Poznańskiej posiadamy również naturalne kosmetyki i ekologiczne środki czystości dla osób dbających o środowisko naturalne.

Asortyment jest stale poszerzany o nowe produkty, poszukując dostawców, którzy mogą zaoferować towary niespotykane w innych sklepach.

Pozostając przy tradycyjnym podejściu do jedzenia i jednocześnie śledząc obecne trendy współczesnego stylu życia, otwieramy sklep internetowy. Zdrowe produkty dostarczamy bezpiecznie pod Twoje drzwi!