Dowozimy zamówienia osobiście na terenie Poznania i okolic

Zapewniamy szybkie i bezpieczne płatności.

Przy zamówieniach z dostawą prosimy o skorzystanie z opcji przelewu.

Nasze produkty

Najwyższa jakość

Bądź eko

Postaw na jedzenie produkowane z pasją.

Jedz świadomie

Bądź bliżej natury

Nowoczesne uprawy

Ekologiczne gospodarstwa o najwyższych standardach

Dbaj o zdrowie

Twoje jedzenie niech będzie Twoim lekarstwem

O NAS

Spiżarnia Poznańska to delikatesy stworzone z myślą o klientach, którzy poszukują nie tylko wyjątkowych smaków, ale też zdrowego, bezglutenowego i ekologicznego jedzenia. Na półkach naszego sklepu czeka ponad 3000 wspaniałych produktów, wytwarzanych w zgodzie z tradycyjnymi recepturami i metodami.

Wszystkim zainteresowanym osobom chętnie doradzimy w wyborze najbardziej odpowiednich artykułów, bo organiczne żywienie, oparte na naturalnych, nieprzetworzonych składnikach to nasza pasja. Staramy się wykorzystywać swoją wiedzę do propagowania zdrowego, świadomego odżywiania.

Rosnąca świadomość na temat tego, jak źle konserwanty i dodatki chemiczne zawarte w produktach spożywczych wytwarzanych na masową skalę wpływają na ludzkie zdrowie i samopoczucie pozwala nam wierzyć, że droga, którą obraliśmy, jest słuszna.

Otyłość, alergie, nowotwory, cukrzyca – tym i wielu innym chorobom cywilizacyjnym można zapobiegać dzięki prowadzeniu zdrowego trybu życia, łączącego aktywność fizyczną z wartościowym jedzeniem.
Bardzo bliska jest nam idea less waste i wszystko, co się z nią wiąże. Udało nam się znaleźć i zaprosić do współpracy producentów wspaniałego jedzenia, napojów, ale też kosmetyków naturalnych i ekologicznych środków czystości, którzy podzielają nasz punkt widzenia i wytwarzają swoje specjały w sposób przyjazny naturze, z powołania i chęci zapewnienie zdrowej żywności, a nie czystej chęci zysku.

Nie ustajemy w poszukiwaniach coraz to nowych, ciekawych produktów i pozostajemy otwarci na współpracę ze wszystkimi dostawcami mogącymi zaoferować towary niespotykane w innych sklepach.
Chcąc sprostać oczekiwaniom swoich klientów, postanowiliśmy, oprócz stacjonarnego sklepu, uruchomić delikatesy internetowe.

Zamówienia dostarczamy bezpiecznie, prosto pod Twoje drzwi!